Jestem fotografką. Przepadam za kobiecym towarzystwem, dlatego wykonuję zdjęcia głównie kobietom. Ponieważ znam już wiele i poznaję coraz więcej łódzkich girlbosses – przedsiębiorczych kobiet – wykonuję sesje zdjęciowe dla ich firm, by pokazać unikatowość kobiet i by zdjęciami pomóc budować ich markę osobistą.

Masz pomysł na współpracę ze mną?

Napisz do mnie.

TWOJA SESJA

STYLIZOWANA SESJA ZDJĘCIOWA

Stylizowana sesja zdjęciowa to usługa skomponowana od A do Z.
Możesz skorzystać z niej jako firma kilkuosobowa, marka osobista bądź umówić się z nami na indywidualną sesję. Przekonaj się o tym i poczuj się wyjątkowo.

Tak wygląda sesja z nami:

1. Przed sesją:

Spotykamy się na kawie i wtedy poznajemy się bliżej, ustalamy cel, charakter sesji oraz zamierzony przekaz. To również czas na konsultację wizerunkową; ustalenie odpowiednich dla Ciebie kolorów, fasonów, stylu i miejsca sesji.

Stylistka przygotuje dwie/ trzy pełne stylizacje

2. Na sesji

Sesja fotograficzna trwa do 3 godzin zegarowych, Zdjęcia są wykonywane w moim studiu lub udajemy się w plener miejski lub stylowego lokalu / apartamentu wcześniej ustalonego. Miejsce sesji jest również zaaranżowane na jej potrzeby. Stylistka jest podczas sesji bezcennym wsparciem wizerunkowym i nadzoruje garderobę.

3. Finał

Otrzymasz zdjęcia w formie cyfrowej, w rozdzielczości dedykowanej do Internetu. Ilość zdjęć w zależności od rodzaju sesji, którą wybierzesz.

Po sesji istnieje możliwość zakupu zarówno w całych stylizacjach jak i poszczególnych elementów.

 

Ponadto otrzymujesz:
– profesjonalny makijaż i modelowanie włosów dostosowane do urody i wizerunku
– wsparcie: przed sesją – jak się przygotować i w trakcie – jak się ustawić
– mój autorski poradnik Jak przygotować się do profesjonalnej sesji zdjęciowej
– nasze doświadczenie w pracy z kobietami i przedsiębiorcami
– komfort i przyjemną atmosferę podczas sesji
– autorskie prawa majątkowe do zdjęć
Dodatkowe możliwości:
– wynajem apartamentu, biura na potrzeby sesji

Chcesz poznać więcej szczegółów?

Może masz niestandardowe zlecenie? Napisz do mnie, przygotuję wycenę i odpowiem na wszelkie pytania.

Ewa Baszun

Serdecznie polecam! Miałam przyjemność i to naprawdę była przyjemność, uczestniczyć w sesji z moimi córkami. Zdjęcia na wysokim poziomie artystycznym i technicznym. W dodatku bardzo miły, rodzinny czas. Sesja przebiegła sprawnie, córki dobrze się bawiły, a Karolina potrafi zbudować swobodną i życzliwą relację w czasie pracy.

Aleksandra Strugalska

Autorka moich najpiękniejszych zdjęć które możecie podziwiać na instagramie, dynamiczna i pełna ekspresji sesja zarówno wewnątrz kawiarni jak i w plenerze miejskim (stare miasto i Stajnia Jednorożców) Karolina Wojciechowska wie co robi i czuje klimat ❤

Przemysław Pilniak

Pani Karolina to fotograf z pasji, to widać. Sesja wyszła wyśmienicie. Szczerze polecam

Dawid Osajda

Współpraca z Karolina to coś pięknego, po 15 sekundach przełamałem barierę wstydu i wszystko poszło jak trzeba. jeżeli będzie kolejna sesja to tylko u tej Pani. Polecam! 💪

Joanna Filutowska

Karolina super przygotowuje do sesji, daje konkretne wskazówki. Na sesji czułam się przygotowana i zaopiekowana ❤️ Super atmosfera, fantastyczne zdjęcia ! Polecam !

Anna Ambroszczyk

Sesja z Karoliną była miłym zaskoczeniem. Luźna atmosfera, pozytywne nastawienie, uśmiech oraz profesjonalizm- tego można spodziewać się po sesji u Karoliny Wojciechowskiej. Z pewnością polecam osobom, które potrzebują ciepłej atmosfery oraz profesjonalnych zdjęć!!!

Monika Bajon

Zamawiając fotosesję u Karoliny otrzymasz zdjęcia prawdziwe, na których zobaczysz siebie a nie swoją wyprasowaną i wyidealizowaną kopię po fotoszopowej obróbce 🙂 polecam z całego serca! Karolina to sympatyczna, ciepła osoba przed której obiektywem czujesz się swobodnie i dobrze się bawisz. po kilku dniach otrzymujesz galerię zdjęć, na które patrzysz z uśmiechem i myślisz : "nawet lubię te moje zmarszczki"... Karolina dziękuję ❤

Sylwia Szymańska

Polecam, atmosfera w czasie sesji cudowna. Karolina Wojciechowska empatyczna, uważna i mocno wspierająca.

Ewelina Mordak

Do tej pory myślałam, że niemożliwe jest zrobienie idealnego zdjęcia bez obróbki, a jednak Pani Karolina potrafi! 🙂 Do tego tworzy na sesji taką atmosferę, że nie ma możliwości o jakimkolwiek stresie. Profesjonalistka ze szczerym uśmiechem i pasją do tego co robi.

Katarzyna Radziejewska

Polecam Karolinę z całego serca! Każda odbyta sesja to mistrzostwo 👌 profesjonalizm, przesympatyczna atmosfera i efekty przerastające oczekiwania. Karolina ma niesamowite wyczucie kiedy nacisnąć spust migawki, tak aby bezbłędnie uchwycić emocje fotografowanej osoby 🤩 Współpraca z stylistką, makijażystką i fryzjerem - sprawia, że podczas sesji nie trzeba martwić się o fryzurę, odpowiedni makijaż czy dobór garderoby - pozostaje tylko dobrze się bawić 😎😁

Agnieszka Cyniak

Karolina Wojciechowska sesje zdjęciowe z Tobą to sama przyjemność:) Polecam!! Fantastycznie dbasz o atmosferę i najdrobniejsze szczegóły. Pełen profesjonalizm połączony z wrażliwością, elastycznością i ogromną otwartością - wydobywasz to, co w człowieku najpiękniejsze. Jak to robisz - nie wiem, ale wiem, że robisz to REWELACYJNIE 📸😍

Marta Szwedzka

Zaangażowanie, profesjonalne podejście i pasja Polecam!

Malwina Kroll

Moja pierwsza sesja wizerunkowa za mną, czy będę polecać autorski pomysł Karolina Wojciechowska - Fotografia Kobieta Biznes 🤔? Oczywiście, że tak i to w 100000% 😃 😍🤩 Kto mnie zna dobrze wie, że należę do tych, którzy wolą stać za obiektywem niż przed nim 😜 Ale Karolina zmieniła moje podejście o 180stopni 😃 Luźna atmosfera, śmiech, zabawa, było super 😃 rezerwuje termin na update w grudniu 😃 😎📸 Dziękuję Karola 💜

Obserwuj mój Instagram