Jestem fotografką. Przepadam za kobiecym towarzystwem, dlatego wykonuję zdjęcia głównie kobietom. Ponieważ znam już wiele i poznaję coraz więcej łódzkich girlbosses – przedsiębiorczych kobiet – wykonuję sesje zdjęciowe dla ich firm, by pokazać unikatowość kobiet i by zdjęciami pomóc budować ich markę osobistą.

POZNAJ MNIE

REGULAMIN - Moje wewnętrzne zasady aby praca ze mną była dla Ciebie czysta i przejrzysta.

Regulamin sesji

Regulamin powstał po to, by zasady naszej wspólnej pracy był zrozumiałe i żebyśmy szanowali swoją pracę oraz cenny czas.

Chcę Ci również pokazać harmonogram moich działań żebyś nie musiała się niczego domyślać.

Zatem w punktach bo tak jest najczytelniej.

1. Kiedy wpływa Twoje zapytanie – najczęściej telefoniczne bądź mailowe – badam Twoje potrzeby. Dowiem się  jaki jest cel sesji, gdzie chcesz  wykorzystać zdjęcia i ile ujęć potrzebujesz.

2. Wstępnie rezerwujemy termin sesji i wysyłam do Ciebie umowę na sesję fotograficzną oraz zgodę na publikowanie Twojego wizerunku (zgoda nie jest obowiązkowa ale w przypadku przedsiębiorców bardzo dla nich korzystna). Podpisaną umowę należy odesłać do mnie w ciągu 48h. Jeżeli nie wpłynie zadatek, rozumie, że mogę zwolnić termin sesji dla kogoś innego.

3. Jak tylko wpłynie zadatek ( maksymalnie do 3 dni od podpisania umowy), potwierdzam termin sesji i rezerwuję wizytę u fryzjera, wizażystkę oraz usługę stylistki. Nie musisz tych usług rezerwować za moim pośrednictwem ale chcę byś wiedziała, że makijaż i stylizacja włosów to elementy, bez których nie zrobię sesji wizerunkowej. Bądź również świadoma, że takie usługi należy rezerwować ze sporym wyprzedzeniem aby zgrać je wszystkie czasowo.

4. Spotkanie na żywo (najchętniej) lub online. Omówimy wstępny plan sesji i opowiesz mi czego się po sesji spodziewasz.

5. Kilka dni przed sesją otrzymasz ode mnie dokładny harmonogram sesji.

6. Chcę byś wiedziała, że odpowiedzialność za powodzenie sesji leży również po stronie Zamawiającego, czyli Twojej. Jeśli nie przygotujesz się do niej według moich wskazówek – nie będę w stanie ratować sytuacji w ostatniej chwili ani podczas edycji zdjęć.

7. Zdjęcia retuszuję w naturalny sposób. Nie zmieniam kształtu sylwetki, twarzy, koloru włosów, nie podmieniam tła, nie prasuję i nie odnawiam ubrań.

8. O pozostałą część wynagrodzenia proszę w dniu sesji.

9. W ciągu 7 dni od sesji wysyłam do wyboru wstępnie obrobione zdjęcia przez platformę Pixieset. Zdjęcia są na tym etapie ze znakiem wodnym.

10. W ciągu 21 dni od ostatecznego wyboru zdjęć wysyłam gotowe pliki cyfrowe przez platformę Wetransfer w rozdzielczości dedykowanej do internetu lub innej – uzgodnionej przed ostateczną obróbką zdjęć.

Nie oddaję nie obrobionych, surowych plików.

11. Po kilku dniach kontaktuję się by zapytać czy wszystko ze zdjęciami jest w porządku i proszę o wystawienie opinii na Facebooku i Google.

12. Odwołanie lub zmiana terminu sesji może wiązać się z kosztami rezerwacji apartamentu lub innego lokalu wynajętego do zdjęć. Jeżeli przyczyną odwołania sesji leży po stronie Zamawiającego – pokrywa on koszt anulacji rezerwacji.

Jeśli wszystko jest dla Ciebie jasne i ok, możemy działać razem.

Moje zdjęcia możesz zobaczyć

Marka osobista to Ty. Twój wygląd, nazwisko, sposób bycia. Aby wspomóc budowanie swojej marki osobistej wykonam dla Ciebie zdjęcia opowiadające historię Twojej marki:

  • Portrety z bliska oraz całej sylwetki. Czyli Twoja uśmiechnięta twarz. Tutaj ważne są emocje, które pokażą Twój autentyczny wizerunek.
  • Twoje miejsce pracy. Pokaż swoim odbiorcom miejsce, w którym piszesz blog lub książkę, gdzie układasz kompozycje kwiatowe lub tworzysz biżuterię, szyjesz torebki, projektujesz ubrania? Pokażę Ciebie w akcji.
  • Twoje inspiracje. Pozwól zobaczyć swoim odbiorcom skąd czerpiesz inspiracje. Czy z książek, magazynów branżowych, a może obserwujesz ciekawych ludzi?
  • Produkty i usługi, które oferujesz. Niech Twoi fani zobaczą co tworzysz – jeśli jest to np. biżuteria lub torebki, kompozycje kwiatowe. A jeśli przekazujesz wiedzę, pokaż jakich narzędzi do tego używasz?
  • Akcesoria i atrybuty. Przedstaw ludziom swoje ulubione rzeczy, drobiazgi, które poprawiają Ci humor i towarzyszą Ci na co dzień. Czy jest to obraz, który Cie inspiruje, prezent, instrument, na którym grasz, książka, ulubiona roślina a może zwierzak domowy? Daj się poznać! Pokaż swoją pasję. Mam mnóstwo pomysłów na to jak przedstawić Przedsiębiorcę – jego markę, w przyjazny i kreatywny sposób.

Obserwuj mój Instagram