Jestem fotografką. Przepadam za kobiecym towarzystwem, dlatego wykonuję zdjęcia głównie kobietom. Ponieważ znam już wiele i poznaję coraz więcej łódzkich girlbosses – przedsiębiorczych kobiet – wykonuję sesje zdjęciowe dla ich firm, by pokazać unikatowość kobiet i by zdjęciami pomóc budować ich markę osobistą.

Poznaj mnie

Kim jestem

Dążąc do równowagi w życiu i w głowie, spełniam swoje marzenia o pracy marzeń. Jestem fotografką, mamą dwóch dziewczynek i mężatką. Jestem Łodzianką, mocno przywiązaną do historii Ziemi Obiecanej.

co robię

Fotografuję przedsiębiorców, którzy potrzebują profesjonalnych zdjęć by wynieść swoją firmę na wyższy poziom, pokazać swoją historię za pomocą obrazu. Pokażę Ci, że fotogeniczność to stan umysłu i że na moich zdjęciach będziesz wyglądać świetnie i naturalnie!

moja misja

Moją misją jest, by każdy przedsiębiorca miał zdjęcia, które odzwierciedlą jej osobowość, by pokazać jego unikatowość i w ten sposób budować za pomocą zdjęć silną i autentyczną markę osobistą.

O mnie

Cześć!

Jestem Karoliną, jestem mamą i żoną oraz fotografką.

Fotografia pozwoliła mi odkryć siebie, swoje talenty, dotrzeć do moich marzeń – jest dla mnie jak terapia 🙂 Dzięki fotografii poznałam wspaniałych ludzi, odkryłam kolejne pasje: sztukę, podróże, rozwój osobisty.

Najczęściej zawodowo fotografuję przedsiębiorców i ich firmy, by pokazać ich unikatowość i by dzięki zdjęciom  mogli wyróżnić się – bo każdy z nas jest wyjątkowy i jeśli mi zaufasz – pokażę to na zdjęciach.

Dlaczego Sesje biznesowe / wizerunkowe – bo to moje natualne środowisko jako przedsiębiorczyni. Znam potrzeby i wyzwania ludzi biznesu ale bardzo chętnie fotografuję ludzi pracujących w korporacjach – gotowych na zmiany.

Lubię o sobie mówić, że jestem narratorem wizualnym dla biznesu bo chcę opowiadać zdjęciami historię o ludziach – dłuższą lub krótszą – zależy na co się zdecydujesz 🙂

Od swoich klientów uczę się – wnoszą do mojego życia różnorodność, fascynują mnie ich pasje, rozwijam się dzięki nim zawodowo i wewnętrznie.

Moim paliwem jest sztuka – uwielbiam muzea i wystawy. Sztuka mnie uwrażliwia i zachwyca, czerpię z niej cudowną energię i spokój. Kiedy stoję przed obrazem podziwiam połączenie kolorów, ukazanie światła – czy jest łagodne czy ostre, patrzę jak obraz jest skomponowany bo zasady kompozycji w fotografii i malarstwie są takie same.

Moją ogromną inspiracją jest Salvador Dali – jego umysł i wyobraźnia mnie zachwyca. Lubię surrealizm – napędza mnie i energetyzuje. Moje zdjęcia są bardzo realistyczne i może właśnie dlatego kierują swoją uwagę w stronę abstrakcji.

Jestem sentymentalną Łodzianką, zatem: „…Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe, ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz.” Władysław Stanisław Reymont „Ziemia Obiecana”.

Chcesz pogadać? Daj znać 🙂

Moje zdjęcia możesz zobaczyć

na tych stronach.

2020 – Movon
2020 – Kasia Malinowska
2020 – Ewa Baszun
2021 – viralcode.pl
2022 – Klinika Blasku
2022 – Architekstura

Obserwuj mój Instagram