Jestem fotografką. Przepadam za kobiecym towarzystwem, dlatego wykonuję zdjęcia głównie kobietom. Ponieważ znam już wiele i poznaję coraz więcej łódzkich girlbosses – przedsiębiorczych kobiet – wykonuję sesje zdjęciowe dla ich firm, by pokazać unikatowość kobiet i by zdjęciami pomóc budować ich markę osobistą.

POZNAJ MNIE

``Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie`` Mahatma Gandhi

Kim jestem

Dążąc do równowagi w życiu i w głowie, spełniam swoje marzenia o pracy marzeń. Jestem fotografką, mamą dwóch dziewczynek i mężatką. Jestem Łodzianką, mocno przywiązaną do historii Ziemi Obiecanej.

co robię

Fotografuję przedsiębiorcze kobiety, mamy i kobiety, które potrzebują zdjęć z okazji i bez okazji. Pokażę Ci, że fotogeniczność to stan umysłu i że na moich zdjęciach będziesz wyglądać świetnie!

moja misja

Moją misją jest, by każda przedsiębiorcza kobieta miała zdjęcia, które odzwierciedlą jej osobowość, by pokazać ich unikatowość i w ten sposób budować za pomocą zdjęć markę osobistą.

O mnie

Jestem fotografem dla biznesu. Wykonuję sesje zdjęciowe dla Przedsiębiorców i ich Firm, by pokazać unikatowość marki i dzięki temu wyróżnić ją wizualnie na tle podobnych profesji. Lubię o sobie mówić, że jestem narratorem wizualnym Twojego biznesu.

Przedsiębiorcy, z którymi pracuję rozwijają się – mają cele i plany. Są ekspertami w swoich branżach. Jestem dla tych, którzy rozumieją, że warto kreować swój wizerunek za pomocą profesjonalnych zdjęć, że profesjonalna sesja zdjęciowa to inwestycja.

Daję moim Klientom unikatową wartość w postaci przygotowania przed sesją, wsparcia w trakcie trwania i po jej zakończeniu. Przekazuję swoje doświadczenie, czas i dobrą energię bo najczęściej przed moim obiektywem stają osoby bez doświadczenia „w pozowaniu”.

Życie jest proste – to zdanie wiele zmieniło w moim podejściu do życia i stało się kierunkowskazem w moim życiu rodzinnym, zawodowym i w relacjach z ludźmi.

Jestem sentymentalną Łodzianką, zatem: „…Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe, ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz.” Władysław Stanisław Reymont „Ziemia Obiecana”.

Uwielbiam podróżować i dokumentować wszystko za pomocą zdjęć. Podczas podróży zwiedzam wszystkie dostępne muzea. Mogłabym mieszkać w muzeum 🙂

Chcesz pogadać? Daj znać 🙂

Moje zdjęcia możesz zobaczyć

Marka osobista to Ty. Twój wygląd, nazwisko, sposób bycia. Aby wspomóc budowanie swojej marki osobistej wykonam dla Ciebie zdjęcia opowiadające historię Twojej marki:

  • Portrety z bliska oraz całej sylwetki. Czyli Twoja uśmiechnięta twarz. Tutaj ważne są emocje, które pokażą Twój autentyczny wizerunek.
  • Twoje miejsce pracy. Pokaż swoim odbiorcom miejsce, w którym piszesz blog lub książkę, gdzie układasz kompozycje kwiatowe lub tworzysz biżuterię, szyjesz torebki, projektujesz ubrania? Pokażę Ciebie w akcji.
  • Twoje inspiracje. Pozwól zobaczyć swoim odbiorcom skąd czerpiesz inspiracje. Czy z książek, magazynów branżowych, a może obserwujesz ciekawych ludzi?
  • Produkty i usługi, które oferujesz. Niech Twoi fani zobaczą co tworzysz – jeśli jest to np. biżuteria lub torebki, kompozycje kwiatowe. A jeśli przekazujesz wiedzę, pokaż jakich narzędzi do tego używasz?
  • Akcesoria i atrybuty. Przedstaw ludziom swoje ulubione rzeczy, drobiazgi, które poprawiają Ci humor i towarzyszą Ci na co dzień. Czy jest to obraz, który Cie inspiruje, prezent, instrument, na którym grasz, książka, ulubiona roślina a może zwierzak domowy? Daj się poznać! Pokaż swoją pasję. Mam mnóstwo pomysłów na to jak przedstawić Przedsiębiorcę – jego markę, w przyjazny i kreatywny sposób.

Obserwuj mój Instagram