Jestem fotografką. Przepadam za kobiecym towarzystwem, dlatego wykonuję zdjęcia głównie kobietom. Ponieważ znam już wiele i poznaję coraz więcej łódzkich girlbosses – przedsiębiorczych kobiet – wykonuję sesje zdjęciowe dla ich firm, by pokazać unikatowość kobiet i by zdjęciami pomóc budować ich markę osobistą.

Kontakt

Email : kontakt@karolinawojciechowska.com
Tel: 535-077-534

POZNAJ MNIE

``Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie`` Mahatma Gandhi

Kim jestem

Dążąc do równowagi w życiu i w głowie, spełniam swoje marzenia o pracy marzeń. Jestem fotografką, mamą dwóch dziewczynek i mężatką. Jestem Łodzianką, mocno przywiązaną do historii Ziemi Obiecanej.

co robię

Fotografuję przedsiębiorcze kobiety, mamy i kobiety, które potrzebują zdjęć z okazji i bez okazji. Pokażę Ci, że fotogeniczność to stan umysłu i że na moich zdjęciach będziesz wyglądać świetnie!

moja misja

Moją misją jest, by każda przedsiębiorcza kobieta miała zdjęcia, które odzwierciedlą jej osobowość, by pokazać ich unikatowość i w ten sposób budować za pomocą zdjęć markę osobistą.

O mnie

Jestem fotografką. Przepadam za kobiecym towarzystwem, dlatego wykonuję zdjęcia głównie kobietom. Ponieważ znam już wiele i poznaję coraz więcej łódzkich girlbosses – przedsiębiorczych kobiet – wykonuję sesje zdjęciowe dla ich firm, by pokazać unikatowość kobiet i by zdjęciami pomóc budować ich markę osobistą.

Kobiety, z którymi pracuję znają swoją wartość, lubią siebie, rozwijają się i mają plany. Są ekspertkami w swojej branży. Jestem dla tych, które wiedzą, że warto kreować swój wizerunek za pomocą profesjonalnych zdjęć.

Daję moim Klientom unikatową wartość w postaci przygotowania przed sesją, wsparcia w trakcie trwania i po jej zakończeniu. Przekazuję swoje doświadczenie, czas i energię.

To mnie wyróżnia – przygotuję Cię do sesji fotograficznej tak, że nic Cię na niej nie zaskoczy, będzie miłym czasem a jej rezultat Cię ucieszy. W związku z powyższym, zadam Ci kilkanaście pytań, dzięki którym ustalę plan sesji, a które Tobie pomogą zrozumieć jej cel i jak w najlepszy sposób możesz wykorzystać swoje zdjęcia.

Życie jest proste – to zdanie wiele zmieniło w moim podejściu do życia i stało się kierunkowskazem w moim życiu rodzinnym, zawodowym i w relacjach z ludźmi. Otaczają mnie fantastyczni ludzie.

Moja rodzina to dwie córki i mąż, którzy inspirują mnie do tego by dokumentować naszą codzienność. Dlatego fotografuję także rodziny z dziećmi i same dzieci w sposób naturalny, bez wymuszonych póz i sztucznych uśmiechów.

Jestem sentymentalną Łodzianką, zatem: „…Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe, ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz.” Władysław Stanisław Reymont „Ziemia Obiecana”.

Moje zdjęcia możesz zobaczyć

Marka osobista to Ty. Twój wygląd, nazwisko, sposób bycia. Aby wspomóc budowanie swojej marki osobistej wykonam dla Ciebie zdjęcia opowiadające historię Twojej marki:

  • Portrety z bliska oraz całej sylwetki. Czyli Twoja uśmiechnięta twarz. Tutaj ważne są emocje, które pokażą Twój autentyczny wizerunek.
  • Twoje miejsce pracy. Pokaż swoim odbiorcom miejsce, w którym piszesz blog lub książkę, gdzie układasz kompozycje kwiatowe lub tworzysz biżuterię, szyjesz torebki, projektujesz ubrania? Pokażę Ciebie w akcji.
  • Twoje inspiracje. Pozwól zobaczyć swoim odbiorcom skąd czerpiesz inspiracje. Czy z książek, magazynów branżowych, a może obserwujesz ciekawych ludzi?
  • Produkty i usługi, które oferujesz. Niech Twoi fani zobaczą co tworzysz – jeśli jest to np. biżuteria lub torebki, kompozycje kwiatowe. A jeśli przekazujesz wiedzę, pokaż jakich narzędzi do tego używasz?
  • Akcesoria i atrybuty. Przedstaw ludziom swoje ulubione rzeczy, drobiazgi, które poprawiają Ci humor i towarzyszą Ci na co dzień. Czy jest to obraz, który Cie inspiruje, prezent, instrument, na którym grasz, książka, ulubiona roślina a może zwierzak domowy? Daj się poznać! Pokaż swoją pasję. Mam mnóstwo pomysłów na to jak przedstawić Przedsiębiorcę – jego markę, w przyjazny i kreatywny sposób.

Obserwuj mój Instagram