Jestem fotografką. Przepadam za kobiecym towarzystwem, dlatego wykonuję zdjęcia głównie kobietom. Ponieważ znam już wiele i poznaję coraz więcej łódzkich girlbosses – przedsiębiorczych kobiet – wykonuję sesje zdjęciowe dla ich firm, by pokazać unikatowość kobiet i by zdjęciami pomóc budować ich markę osobistą.

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA O SESJE ZDJĘCIOWE

FAQ

REZERWACJA SESJI ZDJĘCIOWEJ

1. Jak mogę zamówić sesję wizerunkową?

Kiedy zgłosisz się do mnie telefonicznie lub mailowo, najpierw dowiem się, jakie są Twoje potrzeby. Omówimy cel sesji, miejsca, w których chcesz wykorzystać zdjęcia, oraz ilość potrzebnych ujęć.

2. Co się dzieje po wstępnej rezerwacji terminu?

Po wstępnej rezerwacji terminu, wysyłam Ci umowę na sesję fotograficzną oraz zgodę na publikowanie Twojego wizerunku (zgoda jest opcjonalna, ale korzystna dla przedsiębiorców). Podpisaną umowę należy odesłać w ciągu 48 godzin. Jeśli nie wpłynie zadatek, zwolnię termin dla innego klienta.

3. Kiedy potwierdzony jest termin sesji?

Po wpłynięciu zadatku (maksymalnie 3 dni od podpisania umowy), potwierdzam termin sesji i rezerwuję usługę wizażystki i ewentualnie fryzjera oraz usługę stylistki jeśli nie masz sprawdzonych osób. Makijaż i stylizacja włosów są niezbędne do sesji wizerunkowej i wymagają wcześniejszej rezerwacji.

PRZYGOTOWANIA DO SESJI

4. Jak przebiega przygotowanie do sesji

Przed sesją spotkamy się na żywo , online, aby omówić plan sesji i Twoje oczekiwania. Kilka dni przed sesją otrzymasz dokładny harmonogram.

5. Jakie są moje zadania przed sesją?

Odpowiedzialność za powodzenie sesji leży również po Twojej stronie. Jeśli nie przygotujesz się według moich wskazówek, nie będę w stanie ratować sytuacji w ostatniej chwili ani podczas edycji zdjęć. Dokładne wskazówki moi klienci otrzymują w moim autorskim Poradniku do sesji wizerunkowej.

6. Jakie usługi są wliczone w sesję?

Makijaż i stylizacja włosów są elementami niezbędnymi do sesji wizerunkowej. Możesz je zarezerwować samodzielnie lub skorzystać z moich rekomendacji. Dokładny spis – co jest w cenie możesz sprawdzić w OFERCIE

EDYCJA ZDJĘĆ I DOSTARCZENIE FOTOWEJ GALERII

7. Jakie są zasady retuszu zdjęć?

Zdjęcia retuszuję w naturalny sposób. Nie zmieniam kształtu sylwetki, twarzy, koloru włosów, nie podmieniam tła, nie prasuję i nie odnawiam ubrań.

8. Kiedy i jak dokonuję ostateczne płatności?

Pozostałą część wynagrodzenia wpłacasz najpóźniej w dniu sesji. Jeśłi jest to Mini Sesja – wpłacasz całość od razu.

9. Kiedy otrzymam zdjęcia?

W ciągu 7 dni od sesji wysyłam zdjęcia po selekcji przez platformę Pixieset, na tym etapie zdjęcia mają znak wodny. Gotowe pliki cyfrowe wysyłam przez Wetransfer w ciągu 14 dni od ostatecznego wyboru zdjęć.

10. Czy mogę otrzymać surowe pliki zdjęć?

Nie oddaję nieobrobionych, surowych plików. Takie zdjęcie to materiał z sesji. Umowa na sesję wizerunkową obejmuje pliki po obróbce. Zawsze jest możliwość dokupienia zdjęć z sesji.

PO SESJI

11. Jak mogę wyrazić swoją opinię o sesji?

Po kilku dniach kontaktuję się, aby zapytać, czy wszystko ze zdjęciami jest w porządku i proszę o wystawienie opinii na Facebooku i Google.

12. Jakie są zasady odwołania lub zmiany terminu sesji?

Odwołanie lub zmiana terminu sesji może wiązać się z kosztami rezerwacji apartamentu lub innego lokalu wynajętego do zdjęć. To również „stracony” dzień dla mnie i wszystkich osób obsługujących sesję. W zależności od sytuacji mogę naliczyć koszt anulacji rezerwacji.

Jeśli nadal masz pytania – nie wahaj się ich zadać.

fotograf wizerunkowy łódź

Obserwuj mój Instagram