Jestem fotografką. Przepadam za kobiecym towarzystwem, dlatego wykonuję zdjęcia głównie kobietom. Ponieważ znam już wiele i poznaję coraz więcej łódzkich girlbosses – przedsiębiorczych kobiet – wykonuję sesje zdjęciowe dla ich firm, by pokazać unikatowość kobiet i by zdjęciami pomóc budować ich markę osobistą.

Blog

Home  /  Business   /  Zdjęcia wizerunkowe a Twoja Marka Osobista.

Zdjęcia wizerunkowe a Twoja Marka Osobista.

Moim zdaniem każda branża potrzebuje zdjęć wizerunkowych. Zwłaszcza jeśli jesteś jedyną osobą w swojej firmie, która wykonuje usługi, tworzy produkty, czyli pomaga swoją działalnością innym.

Wydaje Ci się, że masz konkurencję w swojej branży? Widzisz, że wszyscy robią to samo, podobnie piszą posty, mają podobne zdjęcia i jedyna rzecz, która może się różnić to cena- choć nie zawsze. Moim zdaniem nie masz rywali względu na swoją wyjątkową osobowość i sposób wykonywania usług. Powiem krótko – to Ty jesteś sekretnym składnikiem w swojej branży a nie kilkanaście gratisów i wiele różnych ofert albo – oby nie – niższa cena.

Najlepsze ćwiczenie na początek kiedy zrozumiesz, że jesteś jedyna w swoim rodzaju!

Zatem zacznijmy od początku – zastanów się – co oprócz Twojej oczywistej usługi robisz dla swoich Klientów? W jakich sposób im pomagasz oprócz tego, że np. przyjmujesz na terapii albo na sesji coachingowej?

Ja zrobiłam to ćwiczenie i wiesz co? – Wypisałam 30 punktów (!)

Trzydzieści linijek na temat tego jakie moje klienci mają korzyści z tego, że to ja ich obsługuję! Napiszę o tym na pewno oddzielny post kiedy dotrę do 50 punktów.

To ćwiczenie wspaniale pokazuje dlaczego jesteś unikatowa i z jakiego warto z Tobą pracować. To ćwiczenie to wspaniała podstawa do zrobienia planu na sesję wizerunkową – to jest punkt wyjścia. Podczas jednej sesji Business Story możemy pokazać Ciebie, Twoje usługi, miejsce pracy, hobby, lifestyle. Robiłam te sesje wiele razy a efekty są niewiarygodne.

A jeśli nawet masz wielu klientów i regularnie korzystają z Twoich usług – dlaczego nie przyciągnąć do siebie nowych? Niech więcej osób dowie się jaką wartość dajesz tym co robisz dla ludzi.

Zdjęcia wizerunkowe w Łodzi dla Kingi.

Kinga podjęła decyzję o zaistnieniu w sieci, mimo pełnego grafika na sesje, które wykonuje. Tworzy aktualnie stronę internetową więc bezsprzecznie potrzebowała pięknej, spójnej i spersonalizowanej galerii zdjęć. Zdjęcia robiłyśmy w studiu, bardzo zależało nam na prostym przekazie ale i ukazaniu przepięknej energii jaką Kinga daje swoim Klientom.

Jak zawsze zaczęłam od „wywiadu” pytając o cel sesji i w jaki sposób chciałaby się przedstawić w sieci. Kiedy miałyśmy to ustalone sesja przebiegła płynnie i w niesamowitej energii. Ponieważ moja Klientka jest bardzo świadoma swoich darów i talentów – nasza sesja nie była długa bo nasze wspólne flow było fantastyczne.

Zobacz galerię z sesji wizerunkowej w Łodzi.

A jeśli chcesz wiedzieć jak wygląda współpraca ze mną w kilku krokach – obejrzyj ten film i przeczytaj krótki opis albo wskocz do zakładki FAQ.

NAPISZ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.