Jestem fotografką. Przepadam za kobiecym towarzystwem, dlatego wykonuję zdjęcia głównie kobietom. Ponieważ znam już wiele i poznaję coraz więcej łódzkich girlbosses – przedsiębiorczych kobiet – wykonuję sesje zdjęciowe dla ich firm, by pokazać unikatowość kobiet i by zdjęciami pomóc budować ich markę osobistą.

Blog

Home  /  Business   /  Mini sesja wizerunkowa w Łodzi. Co to jest?
sesja wizerunkowa Łódź

Mini sesja wizerunkowa w Łodzi. Co to jest?

Jest to krótka i budżetowa ale nadal profesjonalna sesja zdjęciowa dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze. Mini sesja wizerunkowych pojawiła się w mojej ofercie ok. 3 lata temu. I już wtedy wiedziałam, że taki styl pracy lubię a właściciele małych firm takich usług jak moja potrzebują.

Dla kogo zatem jest Mini Sesja Wizerunkowa?

Najczęściej korzystają z nich właściciele małych firm – jednoosobowe działalności. Małe firmy mają mniejsze budżety ale mogą mieć tak samo profesjonalny wizerunek jak większe firmy. Żebyś nie musiała wybierać pomiędzy inwestycją w siebie a sesją zdjęciową – wychodzę ci na przeciw. Zdjęcia z sesji zdjęciowej są Twoje na zawsze i możesz żonglować nimi na wiele sposobów. Najczęściej kobiety prowadzące własny biznes przychodzą do mnie na sesję gdy potrzebują zaktualizować swoją stronę internetową lub chcą wydać e-book. Taka sesja zapewnia spójną lecz różnorodną galerię zdjęć, która zatrzyma oko widza na dłużej. Zapewniam przed sesją profesjonalny makijaż i pomagam w wyborze garderoby jeśli tego potrzebujesz. O profesjonalnym makijażu mówię bardzo często gdyż jest on kluczowy na sesji – niedługo powstanie o nim oddzielny post.

Mini Sesja Wizerunkowa jest dla Ciebie jeśli:

1.potrzebujesz świeżych zdjęć wizerunkowych na stronę lub do swoich projektów

2.masz ograniczony czas – sesją trwa od 30- 45 minut

3.potrzebujesz 10 różnorodnych zdjęć lub więcej – tyle wystarczy na początek każdego projektu

4.wolisz zrobić kilka mniejszych sesji w roku niż jedną dużą – może w Twojej branży sezonowość ma znaczenia

Gdzie możesz używać swoich zdjęć?

strona internetowa, media społecznościowe, materiały promocyjne, newsletter, stopka mailowa, prezentacje, webinary, wydarzenia online, wizytówki.

Jeśli jesteś zainteresowana Mini Sesją Wizerunkową – wyślij do mnie e-mail z treścią – MINI SESJA WIZERUNKOWA LATO a wpiszę Cię na listę oczekujących i jak tylko ustalę nowy termin – powiadomię Cię o nim natychmiast.

Przykłady sesji wizerunkowej dla psychologów i terapeutów.

A teraz zobacz jak wyglądały wcześniejsze kadry z moich Mini Sesji sesji wizerunkowych w Łodzi. W sesji udział wzięły wspaniałe Kobiety z branży psycholog, terapeuta oraz psychotronik, mistrz Reiki.

Sesje wykonywałam w swoim studiu, w loftach w centrum Łodzi.

Chcesz dowiedzieć się jakie będziesz mieć korzyści z sesji wizerunkowej – przeczytaj wpis na blogu.

NAPISZ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.