Jestem fotografką. Przepadam za kobiecym towarzystwem, dlatego wykonuję zdjęcia głównie kobietom. Ponieważ znam już wiele i poznaję coraz więcej łódzkich girlbosses – przedsiębiorczych kobiet – wykonuję sesje zdjęciowe dla ich firm, by pokazać unikatowość kobiet i by zdjęciami pomóc budować ich markę osobistą.

Blog

Home  /  Art   /  Projekt fotograficzny Kobieta w Bieli

Projekt fotograficzny Kobieta w Bieli

JAK POWSTAŁ PROJEKT.

Projekt Kobieta w Bieli narodził się w moim sercu na początku roku 2022 ale dojrzał w nim 30 października na Teneryfie. Decyzja o projekcie zapadła kiedy siedząc nad basenem zobaczyłam grupę Kobiet w różnym wieku, które świetnie się bawiły w swoim towarzystwie, robiły sobie zdjęcia pozowane i selfie.

Wtedy pomyślałam: Dziewczyny lubią robić zdjęcia, lubią siebie na zdjęciach, chcą mieś świetną pamiątkę! Może zrobić z tego jakiś temat i wyjść poza strefę zdjęć biznesowych i wizerunkowych? Ale żeby było elegancko i żeby dobrze się czuły, żeby brały w projekcie czynny udział.

Misją tego projektu było pokazanie kobietom, że każda z nas jest wyjątkowa i piękna.

MOJA MISJA.

Chciałam żeby poczuły się wyjątkowo w tym dniu, zaopiekowane i szczęśliwe i żeby zawsze wracały do tego uczucia kiedy będą tego potrzebować.

Zapragnęłam sfotografować kobiety w wieku od 1 roku życia do 90. Moja Babcia skończyła wówczas 90 lat we wrześniu i ona miała zamknąć ten projekt.

FINAŁ.

Ostatecznie przyszło do mnie 67 kobiet, każdej zrobiłam kilkadziesiąt zdjęć, niektóre z nich zaprosiły na sesję swoje mamy, swoje córki i przyjaciółki.

Każda Pani przed sesją była u fryzjera i miła wykonany profesjonalny makijaż. Było magicznie.

Każda z Was to piękna historia i ogrom pasji. Odbyłyśmy wiele rozmów!

Jestem szczęśliwa i mega usatysfakcjonowana, dumna z siebie!

Zobacz galerię wszystkich zdjęć poniżej.

A jeśli chcesz zobaczyć fotorelację w wernisażu, który był finałem projektu – zajrzyj tutaj:https://karolinawojciechowska.com/2024/05/31/wernisaz-projektu-fotograficznego-kobieta-w-bieli/

NAPISZ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.