Jestem fotografką. Przepadam za kobiecym towarzystwem, dlatego wykonuję zdjęcia głównie kobietom. Ponieważ znam już wiele i poznaję coraz więcej łódzkich girlbosses – przedsiębiorczych kobiet – wykonuję sesje zdjęciowe dla ich firm, by pokazać unikatowość kobiet i by zdjęciami pomóc budować ich markę osobistą.

Blog

Home  /  Business   /  SESJA WIZERUNKOWA DLA MOVON

SESJA WIZERUNKOWA DLA MOVON

Mam firmę i co dalej?

Nie dla wszystkich jest oczywiste, że firma, która składa się z ekspertów powinna mieć swoje własne miejsce w sieci. Ale jak inaczej chcesz zbudować wiarygodność w Internecie? Nawet jeśli zostałaś / zostałeś polecony przez godną zaufania osobę – potencjalny klient i tak będzie Was szukać w sieci: w mediach społecznościowych, będzie szukał potwierdzenia w opiniach Twoich klientów. Mamy teraz bardzo świadomych odbiorców, którzy sprawdzają wartość firmy zanim jej zaufają.

Tym wstępem chciałam zwrócić uwagę na to, że plan w firmie to podstawa – obserwuję te trzy Kobiety z Movon i widząc jak działają – chętnie uczę się od nich, a wręcz czerpię tę wiedzę.

Spółka powstała ok. pół roku temu a one od dawna mają stronę internetową a teraz również profesjonalną sesję zdjęciową.

Sesja wizerunkowa.

Firma Movon potrzebowała zdjęć głównie na stronę www, ale również do komunikacji w social media. Komunikują się bardzo często ze swoimi odbiorcami a zdjęcie jest najprostszym i najbardziej efektywnym sposobem na zwrócenie uwagi na wartościowy przekaz i utrzymanie tej uwagi na dłużej. Dobre, ciekawe zdjęcie wizerunkowe zapada w pamięć, jest kojarzone, wzbudza pozytywne emocje i buduje zaufanie. Dziewczyny z Movon to wiedzą i z powodzeniem korzystają z tej techniki.

Gdy na sesji jest kilka osób.

Jeśli na sesji jest więcej niż jedna osoba – jej przebieg planuje się zupełnie inaczej. Dodatkowym wyzwaniem dla mnie był fakt, że każda z Kobiet jest inna wizualnie i osobowościowo – a należy pokazać, że są zgranym zespołem ekspertek.

Odbyłyśmy krótką naradę online i zaplanowałyśmy dwa miejsca do sesji – studio gdzie powstały portrety biznesowe i wizerunkowe oraz inną przestrzeń biurową w bardzo kobiecym stylu, w której wykonałyśmy zdjęcia wspólne.

W stylizacji ubrań brała udział profesjonalna stylistka – warto wziąć taką usługę pod uwagę nawet przy sesji dla jednej osoby.

dla ciekawych – sesja trwała 8 godzin wraz z makijażami, zmianą stylizacji, przemieszczaniem się pomiędzy lokalizacjami. To był pracowity dzień pełen emocji, śmiechu, kobiecych rozmów.

Chcecie poznać Movon lepiej – obserwujcie tutaj:

www: https://napedzanasdzialanie.pl/

FB: https://www.facebook.com/movonnapedzanasdzialanie

IG: https://www.instagram.com/movon_movon/

IN: https://www.linkedin.com/company/movon-concept/

Potrzebujesz ciekawych i zapadających w pamięć zdjęć wizerunkowych?

Napisz do mnie 🙂

Karolina

NAPISZ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.