Jestem fotografką. Przepadam za kobiecym towarzystwem, dlatego wykonuję zdjęcia głównie kobietom. Ponieważ znam już wiele i poznaję coraz więcej łódzkich girlbosses – przedsiębiorczych kobiet – wykonuję sesje zdjęciowe dla ich firm, by pokazać unikatowość kobiet i by zdjęciami pomóc budować ich markę osobistą.

Blog

Home  /  Business   /  FOTOGRAFIA WIZERUNKOWA – PALARNIA KAWY W ŁODZI

FOTOGRAFIA WIZERUNKOWA – PALARNIA KAWY W ŁODZI

Ta sesja fotograficzna dla Quba Caffe miała miejsce w siedzibie palarni w Łodzi.

PLAN SESJI FOTOGRAFICZNEJ

Moim zadaniem było przedstawić dzień z życia palarni kawy.

Dostałam konkretne wytyczne jakie zdjęcia będą potrzebne do komunikowania się w mediach społecznościowych i na tej podstawie ustaliliśmy dokładny plan sesji. Plan sesji obejmował wszystkie miejsca w tej rzemieślniczej palarni kawy: biuro, palarnię, magazyn, serwis, miejsce do pakowania kawy, miejsce gdzie kawę się napełnia, pokój spotkań.

W sesji zdjęciowej, oprócz kilkunastu właścicieli palarni, brali udział pracownicy ze wszystkich działów firmy oraz klienci.

Na tak wymagającej dobrej organizacji sesji każdy szczegół trzeba zaplanować wcześniej aby właściciele i pracownicy mieli czas na przygotowanie wnętrza i siebie 🙂

Kolorystyka ubrań była przemyślana i dostosowana do wnętrza oraz do logo firmy. Przygotowano również elementy dekoracyjne aby tło na zdjęciach było ciekawe i niepowtarzalne.

Dzięki temu, że pracują tam świetnie zorganizowani ludzie, którzy zastosowali się do wszystkich moich wskazówek – realizowałam sesję spokojnie, krok po kroku i zgodnie planem.

EFEKTY SESJI FOTOGRAFICZNEJ

Teraz łódzka palarnia kawy Quba Caffe korzysta ze zdjęć, by komunikować się z wami w social media. Poniżej kilka gotowych zdjęć.

Zajrzyjcie na stronę www: https://sklep.qcs.pl/

oraz social media FB https://www.facebook.com/QubaCafeSerwis/ IG https://www.instagram.com/qubacaffe/

Wiadomo gdzie kupuje kawę od kilku miesięcy ☕️☕️☕️.

POTRZEBUJESZ SESJI WIZERUNKOWEJ DLA SWOJEJ FIRMY? Napisz do mnie!

Karolina

NAPISZ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.