Jestem fotografką. Przepadam za kobiecym towarzystwem, dlatego wykonuję zdjęcia głównie kobietom. Ponieważ znam już wiele i poznaję coraz więcej łódzkich girlbosses – przedsiębiorczych kobiet – wykonuję sesje zdjęciowe dla ich firm, by pokazać unikatowość kobiet i by zdjęciami pomóc budować ich markę osobistą.

Blog

Home  /  Business   /  Sesja zdjęciowa – siłownia inna niż wszystkie.

Sesja zdjęciowa – siłownia inna niż wszystkie.

Na stronie internetowej Hello! Training https://hellobc.pl/hello-training/ przeczytasz, że o miejsce to prawdziwa perełka. Powstało z pasji do zdrowego stylu życia i chęci szerzenia idei – lepiej zapobiegać niż leczyć. Profilaktyka to podstawa przedsiębiorczego człowieka.

To nie jest siłownia – to studio zdrowia. Ćwiczysz w najlepszych warunkach a po treningu nie chce Ci się wyjść bo masz tu wszystko co potrzebne. Z łatwością zadbasz o swój wygląd na dalszą część dnia oraz o samopoczucie – do dyspozycji masz pyszną kawę i owoce.

Właścicielki Hello Business Traing poprosiły mnie o wykonanie tych zdjęć w taki sposób, by pokazać ile włożyły w nie serca i jak bardzo ważny dla nich jest człowiek, który przychodzi na trening.

Zdjęcia znajdziesz na stronie www oraz w mediach społecznościowych.

Oceńcie sami miejsce jak i zdjęcia.

Zapraszam do współpracy 🙂

NAPISZ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.