Jestem fotografką. Przepadam za kobiecym towarzystwem, dlatego wykonuję zdjęcia głównie kobietom. Ponieważ znam już wiele i poznaję coraz więcej łódzkich girlbosses – przedsiębiorczych kobiet – wykonuję sesje zdjęciowe dla ich firm, by pokazać unikatowość kobiet i by zdjęciami pomóc budować ich markę osobistą.

Blog

Home  /  Bez kategorii   /  Profesjonalna sesja biznesowa to inwestycja – nie wydatek.

Profesjonalna sesja biznesowa to inwestycja – nie wydatek.

O co chodzi z tą marką osobistą?

Każdy z nas jest marką. Marka osobista to Twój wygląd, Twoje nazwisko, sposób bycia. Sposób w jaki się prezentujesz i jakie zrobisz pierwsze wrażenie – pozostanie w pamięci ludzi. Najczęściej masz na to dosłownie kilka sekund – zainwestuj w nie dobrze 🙂

Napisałam tekst, który pomoże Ci zrozumieć jak komunikować się z odbiorcami za pomocą zdjęć na przykładzie historii energicznej i pełnej pasji kobiety, z którą współpracuję od prawie roku i która doskonale rozumie potrzebę posiadania zdjęć wizerunkowych.

Katarzyna Kędzierska – Stępień jest profesjonalistką, szkoleniowcem w zakresie obsługi i doboru urządzeń do gabinetów kosmetologicznych, doświadczoną kosmetolożką, która współtworzy markę M’onduniq w Polsce i na świecie. Niedawno wydała książkę „Podręcznik dobrych praktyk branży beauty”, w której przedstawia wyzwania i inspirujące historie świetnie prosperujących gabinetów kosmetologicznych.

Zrobiłyśmy już kilka sesji – każda z nich jest inna i każda z nich ma konkretny cel: pokazać profesjonalizm, dać wartość, poszerzyć grono klientów.

Rozwiązanie problemu.

Rozwiązaniem problemu tak szybko rozwijającej się marki osobistej było wykonanie zdjęć na każdą okazję: Kasia ma właściwe zdjęcia kiedy jest zapraszana do wywiadów, kiedy organizuje konferencje lub kiedy ma zaprezentować swoja firmę na targach lub pisać inspirujące posty dla swojej społeczności na Facebooku i Instagramie.

Żeby zobrazować to o czym piszę – przedstawiam zdjęcia niezbędne w budowaniu marki na przykładzie branży beauty.

1. Portrety z bliska / całej sylwetki.

Uśmiechnięta twarz – oczywiście. Tutaj ważne są emocje i autentyczny wizerunek. Robię zdjęcia kiedy rozmawiasz przez telefon, pijesz kawę i inne fotografie, które pokażą jak lubisz spędzać czas. Całość ma być spójna z Tobą oraz naturalna.

2. Miejsce pracy.

Miejsce lub sposób w jaki pracujesz: piszesz blog, post lub książkę. Czy jest to Twoje biurko, kanapa, czy ogród? Przedstaw również Twoje narzędzia pracy, czyli np. telefon, laptop, planner, kalendarz.

3. Twój zespół

Pokaż z kim tworzysz firmę, jak wygląda Twój zespół – jak wyglądają ludzie którzy na co dzień Cię wspierają i kontaktują się z Klientami

4. Produkty.

Zaprezentuj urządzenia pomagające ludziom dbać o zdrowy i piękny wygląd.

5. Pokaż produkty i kosmetyki wspierające w dbaniu o ciało. Mogą być pokazane w różnych aranżacjach.

I najważniejsze na koniec – pokaż zabiegi i urządzenia w gabinecie. Kiedy Klienci zobaczą w jakich warunkach są wykonywane, kiedy zobaczą osobę, która za tym stoi – wzbudzi to w nich pozytywne emocje.

Jesteś gotowa na sesję? Działamy?

Przedstawię Ciebie i Twoją markę w przyjazny i kreatywny sposób. A po indywidualnej rozmowie ustalimy jakie zdjęcia będą najlepsze dla Twojego gabinetu.

Chcesz wiedzieć więcej – napisz do mnie https://karolinawojciechowska.com/kontakt/ – znajdziemy rozwiązanie.

Zobacz inną sesję dla gabinetu Esencja Piękności w Łodzi https://karolinawojciechowska.com/2022/03/08/kobieca-energia-w-biznesie/

Karolina.

NAPISZ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.