Jestem fotografką. Przepadam za kobiecym towarzystwem, dlatego wykonuję zdjęcia głównie kobietom. Ponieważ znam już wiele i poznaję coraz więcej łódzkich girlbosses – przedsiębiorczych kobiet – wykonuję sesje zdjęciowe dla ich firm, by pokazać unikatowość kobiet i by zdjęciami pomóc budować ich markę osobistą.

Blog

Home  /  Business   /  jak wygląda przygotowanie do mojej sesji wizerunkowej.

jak wygląda przygotowanie do mojej sesji wizerunkowej.

Przygotowanie do zdjęć jest kluczem do sukcesu, dlatego przeznaczam na nie dużo czasu. Przygotowanie to proces i przechodzę go razem z moimi Klientkami.

A zaczyna się tak:

1. Zadam Ci elektronicznie (e-mail, messenger) pytania o Twoją markę, na podstawie których lepiej Cię poznam i będę mogła planować dalej lub spotykamy się na kawie i po prostu rozmawiamy 🙂

2. Jak tylko ustalimy termin sesji, szukamy miejsca na Twoje zdjęcia – to może być stylowa kawiarnia, apartament, Twoje miejsce pracy lub plener miejski a najczęściej Moje Miejsce – czyli przestrzeń kreatywna w samym centrum Łodzi. Wybór miejsca zależy od branży i temperamentu przedsiębiorcy

3. Następnie rezerwuję wizytę w salonie fryzjerskim, kontaktuję się z wizażystką i doradcą stylu. Pracuję z zespołem niezawodnych ekspertek. Nie wyobrażam sobie profesjonalnego wizerunku bez ich udziału.

4. Odpowiednio wcześnie wysyłam Ci plan sesji, w którym powiem Ci jak przygotować się do tego dnia abyś czuła się na sesji komfortowo i niczym niezaskoczona.

Dostaniesz w nim informacje jak zadbać o cerę przed sesją, o paznokcie i włosy a także dokładny harmonogram sesji.

5. W dniu sesji oddajesz się w ręce specjalistek, które zadbają o wspaniałą atmosferę i Twoje samopoczucie.

Dla tych, którzy nie mieli sesji wizerunkowej a mają mnóstwo pytań – stworzyłam PDF – Poradnik – Jak przygotować się do profesjonalnej Sesji Wizerunkowej.

Aby ją otrzymać, napisz do mnie lub zapisz się na mój newsletter.

Do zobaczenia!

Karolina

NAPISZ KOMENTARZ