Jestem fotografką. Przepadam za kobiecym towarzystwem, dlatego wykonuję zdjęcia głównie kobietom. Ponieważ znam już wiele i poznaję coraz więcej łódzkich girlbosses – przedsiębiorczych kobiet – wykonuję sesje zdjęciowe dla ich firm, by pokazać unikatowość kobiet i by zdjęciami pomóc budować ich markę osobistą.

Blog

Home  /  Business   /  jak wygląda przygotowanie do mojej sesji wizerunkowej.

jak wygląda przygotowanie do mojej sesji wizerunkowej.

Przygotowanie do zdjęć jest kluczem do sukcesu, dlatego przeznaczam na nie dużo czasu. Przygotowanie to proces i przechodzę go razem z moimi Klientkami.

A zaczyna się tak:

1. Zadam Ci elektronicznie (e-mail, messenger) pytania o Twoją markę, na podstawie których lepiej Cię poznam i będę mogła planować dalej lub spotykamy się na kawie i po prostu rozmawiamy 🙂

2. Jak tylko ustalimy termin sesji, szukamy miejsca na Twoje zdjęcia – to może być stylowa kawiarnia, apartament, Twoje miejsce pracy lub plener miejski a najczęściej Moje Miejsce – czyli przestrzeń kreatywna w samym centrum Łodzi. Wybór miejsca zależy od branży i temperamentu przedsiębiorcy

3. Następnie rezerwuję wizytę w salonie fryzjerskim, kontaktuję się z wizażystką i doradcą stylu. Pracuję z zespołem niezawodnych ekspertek. Nie wyobrażam sobie profesjonalnego wizerunku bez ich udziału.

4. Odpowiednio wcześnie wysyłam Ci plan sesji, w którym powiem Ci jak przygotować się do tego dnia abyś czuła się na sesji komfortowo i niczym niezaskoczona.

Dostaniesz w nim informacje jak zadbać o cerę przed sesją, o paznokcie i włosy a także dokładny harmonogram sesji.

5. W dniu sesji oddajesz się w ręce specjalistek, które zadbają o wspaniałą atmosferę i Twoje samopoczucie.

Dla tych, którzy nie mieli sesji wizerunkowej a mają mnóstwo pytań – stworzyłam PDF – Poradnik – Jak przygotować się do profesjonalnej Sesji Wizerunkowej.

Aby ją otrzymać, napisz do mnie lub zapisz się na mój newsletter.

Do zobaczenia!

Karolina

NAPISZ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.