Jestem fotografką. Przepadam za kobiecym towarzystwem, dlatego wykonuję zdjęcia głównie kobietom. Ponieważ znam już wiele i poznaję coraz więcej łódzkich girlbosses – przedsiębiorczych kobiet – wykonuję sesje zdjęciowe dla ich firm, by pokazać unikatowość kobiet i by zdjęciami pomóc budować ich markę osobistą.

Blog

Home  /  Business   /  fotografia biznesowa – spa dla samochodów

fotografia biznesowa – spa dla samochodów

Czy jeśli Ci powiem – Autodetailing to będziesz wiedzieć o co chodzi?

A co jeśli powiem, że możesz oddać swój samochód do SPA?

SPA dla samochodu? – zapytasz

Taaak – odpowiem – w pełnym zakresie.

Poznałam Przemka, właściciela firmy autodetailingowej z Łodzi kilka lat temu na spotkaniu biznesowym i po naszej krótkiej rozmowie wiedziałam, że szaleje za swoją pracą.

Autodetailing to dokładność, rzetelność i ogromna wiedza na temat samochodów. Nie będę się nad tym tematem rozwodzić, bo zwyczajnie się nie znam na tej pracy, natomiast z przyjemnością odsyłam Was na fanpejdż Kliniki Blasku – Studia Kosmetyki Samochodowej. https://www.facebook.com/klinikablasku/

Zobacz zdjęcia, które wykonałam dla Kliniki Blasku by zobrazować ten biznes.

Moim celem było pokazanie różnorodności usług oraz precyzja i pasja właściciela firmy.

Najpierw ustaliliśmy jakie chcemy pokazać usługi. W dniu sesji zdjęciowej Przemek przygotował miejsce i samochody aby w kadrach nie pojawiły się rozpraszające uwagę rzeczy.

Jesteśmy oboje bardzo zadowoleni z efektu.

A jeżeli masz pytania w jaki sposób można pokazać Twoje usługi i produkty na zdjęciach – umów się ze mną na bezpłatną konsultację. Pracuję z najlepszymi ekspertami – razem poprowadzimy Twój biznes na wyższy poziom.

Karolina

NAPISZ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.