Jestem fotografką. Przepadam za kobiecym towarzystwem, dlatego wykonuję zdjęcia głównie kobietom. Ponieważ znam już wiele i poznaję coraz więcej łódzkich girlbosses – przedsiębiorczych kobiet – wykonuję sesje zdjęciowe dla ich firm, by pokazać unikatowość kobiet i by zdjęciami pomóc budować ich markę osobistą.

Blog

Home  /  Business   /  Sesja wizerunkowa dla zespołu – agencja marketingowa

Sesja wizerunkowa dla zespołu – agencja marketingowa

Sesja wizerunkowa na stronę www i do social media.

Cel naszego spotkania:

Moi Klienci, agencja marketingowa Eliteagency, są bardzo wymagający więc przygotowanie do tej sesji było najważniejsze.

Zresztą, do każdej sesji należy się gruntownie przygotować – spontaniczne działanie przynosi słabe efekty.

Dla mnie była to sesja idealna – rozmowa przed, dokładny plan, arcyzaangażowanie i współpraca całego zespołu przed i w trakcie sesji. Jestem mega wzruszona i dumna z tych zdjęć!

Eliteagency – jak o sobie piszą – to zespół specjalistów, których łączy przyjemność, jaką czerpią z osiągania sukcesów oraz nieustanna chęć rozwoju. A ja dodam, że to fantastyczni ludzie, energiczni, kreatywni i pewni tego co robią 🙂. Dowiedz się o nich więcej tutaj https://eliteagency.pl/

Uwielbiam jak moi Klienci ze mną współpracują na każdym etapie sesji zdjęciowej 🧡

Chcę w tym miejscu podkreślić i uświadomić Ci dlaczego warto inwestować w profesjonalną galerię zdjęć. Dzięki niej budujemy wiarygodność.

Posiadanie profesjonalnej galerii zdjęć wzmacnia Twój wizerunek eksperta. Klienci będą rozumieć, że Twoja marka jest stabilna, że inwestujesz w nią i traktujesz swój biznes serio. Jeśli to jest strona internetowa lub kanał na Youtube – miejsce gdzie pewne zdjęcia są na stałe albo często wykorzystywane – przygotowanie to podstawa – zarówno ze strony fotografa jak i Klienta. Bardzo ważną sprawą jest profesjonalny i autentyczny wygląd. Twój wizerunek ze zdjęcia powinien być spójny z Tobą i branżą jaką reprezentujesz.

W takich sytuacjach kieruję do doradcy stylu, do osoby, która po wywiadzie z przedsiębiorcą i ze mną wybierze kilka stylizacji, które podkreślą przekaz. Czyli to co chcemy powiedzieć naszym Klientom poprzez zdjęcie – jacy jesteśmy, jak działamy, że można nam zaufać i na nas liczyć.

Potrzebujesz wiedzieć więcej – daj znać 🙂

Karolina

NAPISZ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.