Jestem fotografką. Przepadam za kobiecym towarzystwem, dlatego wykonuję zdjęcia głównie kobietom. Ponieważ znam już wiele i poznaję coraz więcej łódzkich girlbosses – przedsiębiorczych kobiet – wykonuję sesje zdjęciowe dla ich firm, by pokazać unikatowość kobiet i by zdjęciami pomóc budować ich markę osobistą.

Blog

Home  /  Fashion   /  fotograficzna sESJA MODOWA W FORMIE LIFESTYLE

fotograficzna sESJA MODOWA W FORMIE LIFESTYLE

Chcę Ci dziś pokazać jak może wyglądać sesja zdjęciowa dla butiku odzieżowego lub sklepu z dodatkami.

Jednak nie jest to typ sesji w studio przy sztucznym oświetleniu i z udziałem zawodowych modelek. To nie jest sesja dla sklepów typu Allegro, Answear, Zalando, gdzie zdjęcia (a także modelka) muszą mieć określone parametry 😉

Jestem fanką lifestylu na fotografii. Odkąd pamiętam tak właśnie fotografuję: dzieci, imprezy, a teraz przedsiębiorców.

Taka forma fotografii to dla mnie ogromna frajda. Dlaczego? Ponieważ patrząc przez obiektyw, czekam na naturalne pozycje ciała, naturalne ruchy i pozycje moich Klientów. Ponieważ na takich zdjęciach widać emocje i autentyczność. Ubrania na takich sesjach ożywają i w łatwy sposób Klient wyobraża w nich siebie. A skoro to sobie wyobraża, oznacza to, że zdjęcia wzbudziły emocje…a stąd już prosta droga do zakupu 🙂

Gdzie zatem można wykorzystać zdjęcia lifestyle?

Media społecznościowe to najlepsze miejsce na rozmowy, inspiracje, pokazaniu stylu życia. Zatem właśnie Facebook i Instagram są doskonałe żeby poznać i polubić konkretną markę odzieżową.

Nasza sesja zdjęciowa.
Stylistka i Fotografka – dwie kreatywne dusze.

Zdjęcia, które zobaczysz w tym wpisie powstały z w jedną godzinę. Wykorzystałyśmy 5 stylizacji, które zaplanowała na sesję doświadczona doradczyni do spraw wizerunku Ania Mikulska.

Przy tej okazji serdecznie zapraszam Cię na profile Ani w mediach społecznościowych by zainspirować się jej stylem i kreatywnością.

Facebook https://www.facebook.com/stylistkaannamikulska

Instagram https://www.instagram.com/stylistka_ania_mikulska/

Sklepy, z których uprzejmości skorzystałyśmy podczas sesji to:

Gerry Weber https://www.gerryweber.com/pl-pl/

Divina http://divinashop.pl/

Roberta Biagi https://robertabiagi.com/

NAPISZ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.