Jestem fotografką. Przepadam za kobiecym towarzystwem, dlatego wykonuję zdjęcia głównie kobietom. Ponieważ znam już wiele i poznaję coraz więcej łódzkich girlbosses – przedsiębiorczych kobiet – wykonuję sesje zdjęciowe dla ich firm, by pokazać unikatowość kobiet i by zdjęciami pomóc budować ich markę osobistą.

Blog

Home  /  marka osobista   /  Rodzaje zdjęć w rozwijaniu marki osobistej

Rodzaje zdjęć w rozwijaniu marki osobistej

Marka osobista to Ty. Twój wygląd, Twoje nazwisko, sposób bycia, sposób pracy.

No ale co do tego mają zdjęcia wizerunkowe? W jaki sposób komunikować się z odbiorcami za pomocą zdjęć tak, by Cię zauważyli, polubili, zaufali?

Moje sesje składają się z elementów, które w całości tworzą piękną, unikatową galerię. Dziś przykład sesji, której celem było uzupełnienie strony internetowej tak by była spójna, spersonalizowana i przyjemna w odbiorze.

Dzisiaj w roli głównej Joanna Fibich architekt wnętrz – czekamy na stronę www a póki co nasze zdjęcia uzupełniają jej galerię w mediach społecznościowych.

1. Portrety z bliska oraz całej sylwetki.

Twoja uśmiechnięta twarz, oczywiście. Tutaj ważne są emocje, i autentyczny wizerunek. Robię zdjęcia kiedy rozmawiasz przez telefon, pijesz kawę i inne fotografie, które pokażą jak pracujesz.

Całość ma być spójna z Tobą i naturalna.

2. Twoje miejsce pracy.

Pokaż swoim odbiorcom miejsce, w którym piszesz blog, artykuł, książkę, przygotowujesz przemowę, projektujesz wnętrza, obrabiasz zdjęcia. Czy jest to Twoje biurko, kanapa, czy ogród? A może lubisz pracować w kawiarnianym gwarze? Przedstaw również Twoje narzędzia pracy, czyli np. telefon, laptop, planer, kalendarz, próbniki, aparat fotograficzny. Pokażę Ciebie w akcji.

3. Twoje inspiracje.

Pozwól zobaczyć swoim odbiorcom skąd czerpiesz inspiracje. Z książek, magazynów branżowych, a może obserwujesz ciekawych ludzi, moze widziałaś ciekawy film? Tworzysz tablice inspiracji? pokaż je – to ludzi bardzo ciekawi, może zainspirują się Tobą?

4. Produkty i usługi.

Niech Twoi fani zobaczą co tworzysz i jak to robisz – czy jest to np. biżuteria lub torebki, odzież? A jeśli przekazujesz wiedzę – pokaż jakich narzędzi do tego używasz – karty pracy, tablice, markery, laptop, aparat fotograficzny i mikrofon?

5. Prywatne rzeczy.

Przedstaw ludziom swoje ulubione rzeczy, drobiazgi, które poprawiają Ci humor i towarzyszą na co dzień. Czy jest to obraz, który Cię inspiruje, prezent, instrument, na którym grasz, książka, ulubiony kamień a może zwierzak domowy? Daj się poznać! Pokaż swoją pasję!

Mam mnóstwo pomysłów na to jak przedstawić Ciebie – Twoją markę w przyjazny i kreatywny sposób.

Potrzebujesz konsultacji? Zapraszam 🙂 https://karolinawojciechowska.com/product/30-minutowa-konsultacja/ Jeśi zdecydujesz się potem na sesję ze mną – zwrócę Ci tę inwestycję.

Chcesz poznać mnie bliżej? tu przeczytasz o mnie https://karolinawojciechowska.com/o-mnie/

Karolina.

NAPISZ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.