Jestem fotografką. Przepadam za kobiecym towarzystwem, dlatego wykonuję zdjęcia głównie kobietom. Ponieważ znam już wiele i poznaję coraz więcej łódzkich girlbosses – przedsiębiorczych kobiet – wykonuję sesje zdjęciowe dla ich firm, by pokazać unikatowość kobiet i by zdjęciami pomóc budować ich markę osobistą.

Blog

Home  /  marka osobista   /  rodzaje zdjęć w budowaniu marki osobistej

rodzaje zdjęć w budowaniu marki osobistej

Marka osobista to Ty. Twój wygląd, Twoje nazwisko, sposób bycia.

Napisałam dla Ciebie tekst, który pomoże Ci zrozumieć jak komunikować się z odbiorcami za pomocą zdjęć.

Moje sesje składają się z elementów, które w całości tworzą piękną, unikatową galerię.

1. Portrety z bliska oraz całej sylwetki.

Twoja uśmiechnięta twarz, oczywiście. Tutaj ważne są emocje, i autentyczny wizerunek. Robię zdjęcia kiedy rozmawiasz przez telefon, pijesz kawę i inne fotografie, które pokażą jak potrafisz się bawić, jak lubisz spędzać czas.

Całość jest spójna z Tobą i naturalna.

2. Twoje miejsce pracy.

Pokaż swoim odbiorcom miejsce, w którym piszesz blog lub książkę, gdzie układasz kompozycje kwiatowe lub tworzysz biżuterię, szyjesz torebki, projektujesz ubrania. Czy jest to Twoje biurko, kanapa, czy ogród? A może lubisz pracować w kawiarnianym gwarze? Przedstaw również Twoje narzędzia pracy, czyli np. telefon, laptop, planer, kalendarz. Pokażę Ciebie w akcji.

3. Twoje inspiracje.

Pozwól zobaczyć swoim odbiorcom skąd czerpiesz inspiracje. Z książek, magazynów branżowych, a może obserwujesz ciekawych ludzi? Tworzysz tablice inspiracji? pokaż je – to ludzi bardzo ciekawi, może zainspirują się Tobą?

4. Produkty.

Niech Twoi fani zobaczą co tworzysz – jeśli jest to np. biżuteria lub torebki, kompozycje kwiatowe? A jeśli przekazujesz wiedzę – pokaż jakich narzędzi do tego używasz – karty pracy, tablice, markery?

5. Prywatne rzeczy.

Przedstaw ludziom swoje ulubione rzeczy, drobiazgi, które poprawiają Ci humor i towarzyszą na co dzień. Czy jest to obraz, który Cię inspiruje, prezent, instrument, na którym grasz, książka, ulubiona roślina a może zwierzak domowy? Daj się poznać! Pokaż swoją pasję!

Mam mnóstwo pomysłów na to jak przedstawić Ciebie – Twoją markę w przyjazny i kreatywny sposób.

Poznajmy się!

Karolina.

NAPISZ KOMENTARZ